Представлена компактна модульна електровантажівка-платформа ABLE NXT

Каліфорнійська компанія Tropos Motors представила електричну вантажівку ABLE NXT, відмінними рисами якої є компактні габарити, а також модульна конструкція платформи: машину можна переобладнати за 60 секунд.

У Tropos Motors уточнили, що деталі для ABLE NXT виготовляються в Європі німецькою компанією Sevic Systems, а в США здійснюється збірка. Модель комплектується акумуляторами різної ємності та різними зарядними модулями. Максимальна ємність батареї досягає 33 кВт·год – вона забезпечує запас ходу в 304 км, а повна зарядка займає від 2 до 14 годин.

Машина обладнується двигуном потужністю 20 кінських сил, який розвиває момент, що крутить, 130 Н·м. Цього достатньо для розгону до 88 км/год та перевезення вантажу масою до 680 кг дорогами з твердим покриттям. Найважливішою перевагою ABLE NXT є модульна система Easy Swap, що дозволяє швидко замінювати задню частину машини.

Серед змінних модулів: Pickup – класична відкрита платформа; Trades з допоміжними конструкціями на зразок стійки для пиломатеріалів та кріплень для ременів; а також Cargo – вантажний відсік з ущільненими задніми та бічними дверима. Виробник запевняє, що заміна модуля займає 60 секунд, потрібен лише автонавантажувач та прості ручні інструменти.

ABLE NXT також обладнується кольоровим дисплеєм на панелі приладів, камерою заднього виду, інформаційно-розважальною системою з навігацією та можливістю підключити смартфон, а також системами опалення та кондиціювання. Орієнтовна вартість машини становить $30 тис., а старт постачання заплановано на третій квартал року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело newatlas.com