Представлена ​​електрична версія Peugeot 308 у кузові хетчбек та універсал

Як і було обіцяно, Peugeot представила повністю електричну версію моделі 308, яка раніше була доступна лише з бензиновими, дизельними та гібридними силовими установками. Компактний автомобіль побудований на платформі EMP2, що й варіант із ДВЗ, тому значною мірою зберіг дизайн усередині та зовні. З нового – комплект 18-дюймових коліс, які були спеціально розроблені з урахуванням аеродинамічної ефективності, щоб вичавити трохи більше ходу з акумуляторної батареї.

Peugeot E-308 використовує батарею нового покоління ємністю 51 кВт∙год. Вона працює при напрузі 400 В, а також має новий хімічний склад: 80% нікелю, 10% марганцю та 10% кобальту. Повного заряду вистачає більш ніж 400 км за циклом WLTP. Максимальна потужність заряджання становить 100 кВт, можна зарядитися з 20% до 80% менш ніж за 25 хвилин.

Передня частина і днище трохи змінені для поліпшення аеродинаміки, для тієї ж мети встановлені нові шини з низьким коефіцієнтом тертя. Інженери Peugeot також додали режим керування Brake, який посилює уповільнення для посилення рекуперації енергії, коли водій відпускає педаль акселератора. Автомобіль оснащений єдиним електродвигуном потужністю 156 к.с. (115 кВт) і крутний момент 260 Нм, який доступний практично відразу ж після старту.

Peugeot E-308 надійде у продаж у середині наступного року в комплектаціях Allure та GT. Покупцям запропонують дві версії електромобіля: хетчбек та універсал. Прямо на офіційному сайті компанії можна буде зробити попереднє замовлення або обміняти свій старий автомобіль на новий. Ціни оголосять ближче до запуску.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!