Пов’язаний з Xiaomi позашляховик Stone 01 вперше показали зсередини

Салон позашляховика Stone 01 показали на першій фотографії, яка демонструє величезний сенсорний екран та внутрішній дизайн.

Нагадаємо, тестовий автомобіль був випущений компанією Rox Motor, яку заснував Чан Цзін, голова ради директорів та засновник компанії Roborock (її основний інвестор – Xiaomi).

Під основним екраном видно вентиляційні отвори, два майданчики для бездротової зарядки смартфонів, селектор передач та пара підсклянників. Під центральним тунелем знаходиться місткий відсік.

Stone 01 має відносно велику РК-панель приладів, яка знаходиться прямо за трихспицевим кермовим колесом із плоским днищем. Решта центральної консолі Stone 01 покрита камуфляжем. За інформацією китайських ЗМІ, передній пасажир Stone 01 матиме власний сенсорний екран.

В даний час Rox співпрацює з багатьма відомими постачальниками, такими як CATL, Bosch та Valeo. Але свого заводу вона не має, тому виробництво вестиметься на потужностях BAW.

Очікується, що Stone 01 буде випущений цього року і конкуруватиме з іншими хардкорними моделями позашляховиків, такими як Beijing BJ60. Очікуваний ціновий діапазон становить від 42 000 до 70 000 доларів.

Stone 01 оснащений гібридною системою, що складається з двигуна об’ємом 1,5 л та двох електромоторів на передній та задній осях. Потужність бензинового двигуна складає 152 к.с., потужність електромоторів – 203 і 271 к.с. відповідно. Сумарна потужність дорівнює 626 к.с. Літієвий акумулятор автомобіля постачається компанією CATL.

П’яті двері відчиняються убік, на них кріпиться запасне колесо. Габарити машини становлять 5050 х 1980 х 1869 мм, а колісна база дорівнює 3010 мм. Повна вага автомобіля складає 3189 кг.

На даху та передніх крилах з обох боків встановлені 3 лідари, що говорить про використання системи безпілотного водіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com