Porsche показав “секретне” налаштування електрокара Taycan

Німецький преміальний бренд Porsche оприлюднив цікаве відео, яке розкриває секрети налаштування свого майбутнього повністю електричного Taycan Cross Turismo. Для тестування інженери компанії використовують модель, що розвалюється посередині. В результаті виходять дві половинки авто, які можна використовувати для швидкого видалення й заміни деталей за потребою. Це дозволяє швидко перевірити, як новий люксовий електрокар буде відчуватися людьми, що знаходяться всередині нього.

“Тут ми відтворюємо те, як буде виглядати автомобіль майбутнього. Таким чином, ми можемо отримати враження дуже рано в процесі, якщо воно буде таким, яким ми, експерти з ергономіки, представляли”, – прокоментував відео керівник групи Porsche з розробки концептів й макетів Клаус Бернхард. – “Для цього потрібно багато сідати в машину і виходити з неї, сидіти, перемикатися і дійсно прискіпливо все вивчати. Навіть кілька міліметрів можуть зробити різницю між відчуттям комфорту й дискомфортом”.

Розмір багажника також має важливе значення в новому електрокарі Taycan Cross Turismo. Оскільки у нього є весь додатковий кузов, можна очікувати, що він виросте. Потреби клієнтів завжди мають пріоритет для Porsche. При цьому також є багато технологій, які можна вставити в новий електромобіль: більше динаміків та обладнання, для якого теж потрібно знайти місце. В розробці моделі йде постійна боротьба за те, щоб зберегти якомога вільного місця для автолюбителів та надати максимум комфорту.

Джерело youtube.com


Коментарі
Завантаження...