Porsche показала відео перегонів між своїми моделями

Компанія Porsche вирішила провести перегони за участю електрокара Taycan Turbo, міського спорткара 911 GT3 RS і трекової моделі GT3 Cup 911 GT3 Cup. Відеозапис заїздів опублікували на офіційному YouTube-каналі бренду. Перегони пройшли на автодромі Sandown International Raceway недалеко від Мельбурна.

За кермом автомобілів Porsche перебували професійні гонщики. Всього було проведено два заїзди. У першій гонці Taycan отримав фору в 3,4 секунди, а GT3 RS – в 2 секунди. В результаті електрокар скористався своєю перевагою і першим прийшов до фінішу. Також ця машина отримала перемогу і в другій дрег гонці.

У минулому році ліфтбек Porsche Taycan встановив світовий рекорд з найтривалішого дрифту серед серійних електричних машин. Відео з досягненням, зафіксоване Книгою рекордів Гіннесса. Автомобілем керував професійний пілот та інструктор Porsche Денніс Ретер. По кільцю довжиною близько 200 м нідерландський пілот проїхав в керованому заносі 210 кіл із середньою швидкістю 46 км на годину. Весь заїзд зайняв 55 хвилин.

Taycan став першим товарним електрокаром Porsche. Початкових версій електрокара пропонується дві: потужністю 530 к. с. з батареєю ємністю 79,2 кВт*год і потужністю 571 к. с. з акумулятором на 93,4 кВт*год. Топові модифікації видають 680 к. с. (500 кВт) і 761 кінську силу (560 кВт). Максимальна швидкість електричного седана досягає 260 км на годину.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com