Porsche 911 перетворили в екстремальний позашляховик

Повнопривідні екземпляри на базі купе Porsche замовив приватний клієнт.

Американська компанія Singer Vehicle Design, яка займається реставрацією класичних Porsche 911, а також ралійна майстерня Tuthill Porsche завершили роботу над своїм проектом – Singer ACS. Мова йде про повнопривідний позашляховик, який був розроблений на базі спорткара Porsche.

Фахівці зробили відразу два різних примірники автомобіля на замовлення свого клієнта. Білий позашляховик буде орієнтований на гонки в пустелях, а червоний — на змагання на асфальті. Розробники машин посилили оригінальне шасі, зовнішні панелі кузова зробили з вуглепластику, встановили ковані алюмінієві колеса, шини BF Goodrich K02 і фари як у сучасних гоночних авто.

Салон Singer ACS може похвалитися гоночною електронною панеллю приладів і каркасом безпеки. Опціонально на позашляховики можна поставити паливний бак збільшеного розміру, систему подачі води для водія і штурмана, а також GPS -трекер.

В оснащенні Singer ACS знаходиться 3,6-літровий опозитний мотор з двома турбокомпресорами. Силовий агрегат видає 456 к.с. і 570 Нм крутного моменту. У парі з двигуном працює секвентальна коробка передач і повний привід стремено диференціалами. Після розробки перших двох позашляховиків Singer ACS, розробники будуть приймати замовлення і від інших клієнтів. Вартість таких автомобілів називають тільки за запитом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com