Популярний в Україні електромобіль знімають із виробництва

Електрокар Renault Zoe знімуть з виробництва. Це станеться вже навесні поточного року.

Новий Renault Zoe зараз можна купити лише у фіксованих комплектаціях, а ось сконфігурувати і замовити вже не можна. Останні електромобілі розпродадуть упродовж 2024 року.

Як відомо, Zoe — це найпопулярніший електромобіль Renault. Уже випущено близько 400 тисяч машин і довгий час модель була європейським лідером у сегменті електрокарів. Однак модель перебуває на конвеєрі з 2013 року і вже потребує заміни.

На зміну Zoe прийде електрокар Renault 5. Презентація серійної версії хетчбека відбудеться в лютому на автосалоні в Женеві.

Renault Zoе оснащений електромотором Continental (Q210) потужністю 88 к.с. і 220 Н·м та досягає максимальної швидкості 135 км/год. Максимальний пробіг при наявності акумулятора місткістю 22 кВт·год досягає 210 км. Порівняно з іншими «електричками» такий високий результат досягнуто через використання численних технологій рекуперації енергії.

Нагадаємо, Renault Zoe користується попитом серед українців. Модель регулярно потрапляє до топ-10 найпопулярніших електроавто на внутрішньому ринку. В Україні ціни на Renault Zoe стартують від 6-7 тисяч доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!