Понад півмільйона Ford F-150 відкликають через небезпечну помилку

Компанія Ford оголосила про відклик F-150, який торкнеться 552 188 пікапів, випущених у 2014 модельному році. Проблема може призвести до раптового перемикання коробки на першу передачу. На великій швидкості це може призвести до втрати контролю.

Згідно з інформацією про відкликання Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), модуль управління трансмісією (PCM) може втратити сигнал із датчиком швидкості вихідного валу коробки передач. Якщо це станеться, трансмісія може різко перейти на першу передачу. У відкличних документах не зазначено конкретної проблеми втрати сигналу, але виправити її просто. Ford оновить PCM новим програмним забезпеченням, для чого потрібно відвідати дилерський центр.

Ford розпочала розслідування в лютому 2024 року і зрештою звернулася до NHTSA, яка зафіксувала 86 анкет власників транспортних засобів з питаннями, можливо, пов’язаними з проблемою. Однак подальші розслідування виявили 300 гарантійних звітів, 96 звітів із місць та 124 скарги клієнтів на несподіване перемикання на знижену передачу. Загалом 40 з них, ймовірно, призвели до блокування задніх коліс або втрати управління. Ford відомо про два випадки з травмами, і про один з аварією.

Ford заявляє, що сигнальна лампа на панелі приладів може загорітися до того, як відбудеться перемикання на знижену передачу. Очікується, що кількість автомобілів, яких торкнулася ця проблема, складе менше ніж 1% від відкликаних.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com