Польський стартап Izera випустить електрокари із запасом ходу майже 500 км

Заснований три роки тому польський стартап Izera анонсував вихід своїх перших електрокарів. Новинки надійдуть у виробництво вже 2025 року.

Першими моделями Izera стануть кросовер та хетчбек. Кросовер, який отримав кодове ім’я Z100, складе конкуренцію Tesla Model Y і приваблюватиме клієнтів доступною ціною. Його запас ходу складе близько 273 миль (близько 439 км), а розгін від 0 до 60 миль на годину (0-97 км/год) займе близько 7 секунд. Що ж до хетчбека, то він розробляється під кодовою назвою T100 і зможе запропонувати той самий запас ходу, що й у кросовера.

Вже відомо, що автомобілі Izera базуватимуться на платформі Geely, а з їх дизайном польському стартапу допоможе італійське ательє Pininfarina.

«Метою нашої співпраці з Pininfarina є використання стилістичної ДНК, яку ми продемонстрували під час публічної презентації прототипів Izera у 2020 році, та оновити унікальну стилістичну мову бренду, щоб вона відповідала параметрам платформи, на якій побудовані наші автомобілі та на якій будуть побудовані ринкові тенденції», – коментує співпрацю з Pininfarina головний дизайнер Izera Тадеуш Єлець.

Електромобілі виготовлятимуть на заводі Izera, який зараз будується у польському місті Явожно. Очікується, що на підприємстві буде створено понад 2 тисячі робочих місць.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!