Польща заборонила в’їзд тонованих авто з України

Останніми днями на українському кордоні з Польщею серйозно посилили контроль і тепер з України не можуть виїхати водії із тонованим склом. Відповідною інформацією поділилося агентство УНН із посиланням на водіїв, які зіткнулися з цією проблемою.

Зазначимо, що в Польщі заборонено їздити з тонуванням скла більше 10%, і сьогодні цей критерій став одним із ключових для непропуску автомобілів у країну. На початку війни на це порушення заплющували очі, але тепер усе повернулося на свої круги.

“Ніхто не попередив, що правила стали жорсткішими. І виходить, що ти проходиш український кордон, потім під’їжджаєш до польського — тобі повідомлять, що не пропустять через тонування і доводиться повертатися в Україну. Знімати тонування та проходити всі митниці спочатку”, – розповіла українка, чий автомобіль не пропустили.

Відзначимо, що водіям тепер також потрібне страхування “Зелена картка” при виїзді до Європи. Дуже ймовірно, що незабаром усі вимоги до українців, які виїжджають за кордон, стануть колишніми, тому доведеться добре вивчити правила в’їзду в ту чи іншу країну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net