Polestar готує до випуску новий електричний кросовер

Електромобіль Polestar 3 будуть випускати на заводі Volvo в Південній Кароліні.

Бренд Polestar, який свого часу відокремився від Volvo і тепер випускає преміальні електромобілі, показав перше тизерне зображення електричного кросовера Polestar 3. Ця машина буде побудована на абсолютно новій платформі, розробленій з нуля спеціально для електричної техніки.

Власне, головна новина полягає в тому, що компанія вибрала місце складання нового електромобіля. Йдеться про завод в Південній Кароліні, США, де також будуть випускати автомобілі Volvo.

У Polestar позиціюють цю подію як визнання бренду глобальним: тепер машини цієї марки будуть вироблятися в трьох частинах Світу, враховуючи Швецію, Китай, і Північну Америку.

Про сам Polestar 3 поки відомо дуже небагато. Передбачається, що це буде спортивний електричний кросовер, що формою кузова нагадує крос-купе. Машина претендує на те, щоб бути найпопулярнішою в модельному ряду Polester і експортуватися з США по всьому світу.

Сам бренд Polestar колись позиціювався як придворне тюнинг-ательє Volvo і займався створенням спортивних версій бензинових машин. Пізніше головний китайський концерн Geely, якому належить шведський автовиробник, вирішив зробити з Polestar виробника електромобілів.

При цьому найперша самостійна модель бренду, ексклюзивне купе Polestar 1, стала не повноцінним електрокаром, а гібридом. А вже за нею пішов повністю електричний седан Polestar 2.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co