Polestar 3: яким може бути передовий шведський кросовер

Незабаром відбудеться повноцінний дебют електричного кросовера Polestar 3, до речі, першого в історії молодої марки. Саме тому ми вирішили уявити, як може виглядати серійна версія новинки.

Зовнішність, очікувано, буде виконана в корпоративній стилістиці, тому не дивно, що перед нагадує Polestar 2. Та ж двоповерхова оптика з L-подібною світлотехнікою, що утворює так званий «Молот Тора» та схожі вигини.

Не можна не відзначити явний перетин з моделями Volvo , які мають приблизно схожі боковини та стійки кузова. Крім того, на нашому рендері фігурують ліхтарі, що візуально нагадують такі у XC40.

Що стосується розмірів, то офіційної інформації щодо цього немає. Однак базується Polestar 3 на тій самій платформі, що і Volvo Embla (електричний спадкоємець XC90). Тобто приблизно Polestar 3 має бути близько 5 метрів завдовжки та 2 метрів завширшки. Висота повинна бути приблизно на рівні 1,7 м, а колісна база складе близько 3 метрів.

Салон досить простий та виконаний у мінімалістичному ключі. Тут немає зайвих деталей, як немає центральної консолі з фізичними кнопками. Весь функціонал перенесено на мультимедійний екран, а перед водієм розташувалася невелика віртуальна приладова панель.

Передбачається, що силова установка буде складатися з одного або двох електродвигунів. Батареї поставить шведська компанія Northvolt . З чуток, завдяки їм кросовер зможе долати близько 700 кілометрів на своїй зарядці.

Особливого значення в компанії надають безпеці руху, тому Polestar 3 буде оснащений лідаром нового покоління, а також апаратним та програмним забезпеченням від Luminar та Nvidia для керування всіма сучасними системами допомоги водієві. Крім того, машина отримає автопілот третього рівня, який дозволить водієві у певних ситуаціях повністю відволіктися від водіння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com