У мережі показали унікальний гібрид «Запорожця» і Porsche

У мережі показали, наскільки вдало між собою гармоніюють дизайни Porsche з «Запорожцем».

Задньомоторна компоновка автомобілів – не найпопулярніша конструкція, яка використовується дуже малою кількістю автомобільних виробників. На Заході, безсумнівно, найпопулярнішим автомобілем з таким двигуном є «Porsche 911», який випускається ще з середини 60-х років, який став настільки популярним, що його індекс став назвою моделі. Ну а на пострадянському просторі, природно, найвідомішою моделлю з встановленим ззаду мотором є «Запорожець». Instagram-аккаунт «zazmyzaz» показав цікаву комбінацію дизайнів двох машин.

Варто відзначити, що «Запорожець» і Porsche – це хоч і різні автомобілі, але моделі, які почали свій шлях приблизно в один період – у середині шістдесятих років минулого століття. При цьому, хоч «Porsche 911» позиціонується як спортивний автомобіль, а «Запорожець» – як бюджетний автомобіль для рядового радянського автолюбителя, у них багато спільного.

Перше, найочевидніше схожість двох машин – наявність двигуна в задній частині, що було непопулярним конструкторським рішенням як в середині минулого століття, так і сьогодні. Крім того, автомобілі були схожі ще й тим, що до четвертого покоління Porsche, так само, як і «Запорожець» мав повітряне охолодження двигуна. Нарешті, обидва автомобілі – двохдверні чотиримісні купе.

Мабуть, з огляду на всі ці подібності, якийсь художник створив досить цікавий рендер, в якому об’єднав дизайни двох автомобілів. На представленому рендері, велика частина кузова належить саме Porsche, однак перед узятий з «Запорожця». І, треба сказати, виглядає подібний гібрид вельми органічно. Оригінальний перед Porsche має такі ж обтічні форми, як і решта кузова, проте майже «рубаний» на тлі дизайну «німця» перед від ЗАЗ-968 створює цікавий контраст і робить зовнішність автомобіля на подив агресивною, навіваючи відчуття чи то від BMW, то чи від японських спортивних автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...