Подивіться, як може виглядати новий Nissan Micra

Електричний Nissan Micra був офіційно анонсований у січні 2022 року. Відразу ж японці представили кілька тизерних зображень майбутньої моделі та пообіцяли представити серійну версію у 2023 році. Проте дизайнер відомого видання уже підготував неофіційний рендер.

Основою для новинки стане електрична платформа CMF-BEV, що розробляється компанією Renault. На ній також буде збудовано новий Renault R5 і, можливо, Renault 4. Обидві моделі стануть на конвеєр заводу ElectriCity у Франції.

Але давайте повернемося до рендеру Nissan Micra. Наші зображення ґрунтуються на показаних раніше тизерах, тому оптика тут практично ідентична. Круглі форми трохи нагадують Micra четвертого покоління. Проте, зважаючи на все, новий японський електрокар стане найближчим родичем Renault 5 і отримає деякі характерні лінії від француза.

Наскільки відомо, Renault 5 отримає один електромотор на 136 кінських сил. Ймовірно, що для нового Nissan Micra заплановано аналогічний силовий агрегат. Однак для R5 буде доступна і версія від спортивного підрозділу Alpine, який доведе віддачу двигуна до 218 к.с. Чи з’явиться таке виконання для компактного японського електрокара – поки що загадка.

Тим часом Renault дражнить публіку напередодні дебюту серійної версії електричного R5 новим рестомодом, зробленим на базі старої «п’ятірки».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com