Пікапи Rivian оснастять акумуляторами компанії Samsung

Компанія буде робити батареї з елементів 2170.

Компанія Rivian оголосила про те, що батареї для електричних пікапів R1T і позашляховиків R1S будуть складатися з акумуляторів марки Samsung SDI. Автовиробник стверджує, що вже давно працює разом з корейцями над конструкцією своїх батарей.

Передбачається, що мова йде про пальчикові акумулятори стандарту 2170 – такі ж, тільки виробництва Panasonic, використовуються в автомобілях Tesla Model 3 і Model Y. Вони розташовуватимуться двома «плитами» з системою рідинного охолодження посередині.

Самі батареї будуть виготовлятися на заводі Rivian в Іллінойсі. Вони будуть складатися зі стандартних блоків по 15 кіловат-годин кожен. Спочатку планувалося надати клієнтам на вибір батареї на 105, 135 і 180 кіловат-годин, але на першому етапі стануть випускати тільки блоки середньої ємності.

У Rivian також є плани випускати акумулятори самостійно. Однак здається, що компанія не поспішає з їх реалізацією, чекаючи появи більш просунутої технології твердотілих елементів живлення.

Нагадаємо, що електромобілі Rivian R1T і R1S були представлені ще в кінці 2018 року. Передбачалося, що постачання пікапів почнуться в кінці 2020 року, а позашляховики затримаються на рік. Однак в підсумку обидві машини з’являться майже одночасно влітку 2021 року.

Для виробництва своїх машин стартап придбав закритий автозавод в Іллінойсі, де раніше робили автомобілі Mitsubishi.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...