Першим розумним автомобілем Xiaomi буде або седан, або позашляховик

Компанія Xiaomi Technology підтвердила, що вона активно зайнялася автомобільним напрямом, зареєструвавши відразу кілька торгових марок, пов’язаних з машинами.

Xiaomi Technology зареєструвала такі торгові марки, як Xiaomi Motors, Xiaomi Auto, Mi Motors, Mi Auto і так далі. В описі торгових марок підтверджується, що вони можуть використовуватися стосовно автомобілів, перевезень, зберігання і продажу.

У недавній заяві Great Wall Motors говориться, що вона веде переговори з Xiaomi з питань виробництва автомобілів. Крім того, компанія наймає інженерів з автомобільного програмного забезпечення.

Глава Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun), який буде виконувати обов’язки генерального директора бізнесу розумних електромобілів, заявив, що цей підрозділ стане «останнім великим підприємницьким проєктом» в його житті. На старті компанія відразу вклала 1,5 мільярда доларів, а протягом наступних десяти років планує інвестувати ще 10 мільярдів доларів.

За словами лідера компанії, першим розумним автомобілем Xiaomi буде або седан, або позашляховик, а його ціна буде становити від 15 000 до 45 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ithome.com

Коментарі
Завантаження...