Першим електромобілем Ford для Європи стане кросовер

Машину побудують на базі Volkswagen MEB

Як ми вже писали, компанія Ford буде використовувати архітектуру Volkswagen MEB для побудови своїх майбутніх компактних електрокарів. Американський автоконцерн раніше анонсував, що перша модель для Європи з’явиться у 2023 році і буде випускатися на переобладнаному заводі в Кельні.

Тоді ми та багато інших припустили, що мова йде про типовий для європейського ринку хетчбек, аналог Volkswagen ID.3. Однак тепер журналісти британського видання Autocar стверджують, що вони вже бачили нову модель і це – компактний кросовер.

У марки Ford вже є власний електричний кросовер – Mustang Mach E. За американськими уявленнями він вважається цілком компактним. До того ж Mach E хоча і більший від побудованого на платформі MEB кросовера Volkswagen ID.4, але зовсім не на багато: він на 14 сантиметрів довший і майже не відрізняється по ширині та висоті.

Таким чином, ми можемо припустити, що європейський електромобіль Ford, який з’явиться у 2023 році, буде нехай трохи, але меншим за Volkswagen ID.4 і напевно простіший в оснащенні, щоб уникнути непотрібної конкуренції з Mustang Mach E. Можливо, концерну Ford вдасться зайняти нішу, умовно, між все тим же ID.4 і близьким за розмірами Nissan Ariya і більш доступними та простими електричними кросоверами Peugeot e-2008 і Opel Mikka e. Зараз ця ринкова ніша ніким (за винятком хіба що китайців) не зайнята.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...