Перший серійний пікап Rivian зійшов з конвеєра

Американський стартап Rivian нарешті почав серійно виробляти свої електричні пікапи. Згідно з повідомленнями у Twitter-аккаунті глави компанії, тепер клієнти почнуть отримувати попередньо замовлені автомобілі.

На жаль, більше подробиць немає. Відразу ж після того, як з конвеєра зійшов перший Rivian R1T, генеральний директор Арджил Скаріндж особисто сів за кермо машини і проїхався на ній в оточенні співробітників заводу в місті Нормалі, штат Іллінойс.

Перші товарні Rivian повинні бути виконані в комплектації Launch Edition, ціна на яку складає 73 тисячі доларів. Версії Explore і Adventure, мають прайс в 67,5 і 73 тисячі доларів відповідно, з’являться на ринку тільки на початку 2022 року.

Сподіваємося, що незабаром піде офіційна інформація щодо постачання автомобілів покупцям. Крім того, поки незрозуміло якими тиражами планують випускати модель. Не виключено, що вони будуть строго обмежені. Причина тому банальна – дефіцит напівпровідників. Нагадаємо, що початковий план на цей рік становив 20 тисяч одиниць, і він цілком міг зазнати коректувань. Річна потужність підприємства знаходиться на рівні 400 тисяч.

У будь-якому випадку, після численних перенесень завод все ж почав свою планову роботу, що не може не радувати. Трохи раніше в ЗМІ з’являлася інформація про переговори Rivian щодо нового складального майданчика, причому не виключається, що він з’явиться у Великобританії, бо бренд має намір дебютувати в Європі у 2022 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twitter.com

Коментарі
Завантаження...