Перший електричний пікап Hummer EV Edition 1 проданий на аукціоні за $2,5 млн

Корпорація GM почне випуск електричного пікапа Hummer EV до кінця поточного року, але перший екземпляр вже заочно знайшов свою власницю, оскільки був проданий через аукціон за $2,5 млн. Офіційна ціна пікапа в даній специфікації – $112595, але GM направить всі вторговані гроші в благодійний фонд. Ім’я одержувача першого примірника пікапа не розголошується.

Вихід на ринок нових моделей електромобілів стає суспільно значущою подією, тому організаторам аукціону і вдалося залучити до першого примірника пікапа Hummer EV Edition 1 таку увагу. Важливо підкреслити, що фізично машина відправиться до власниці тільки в кінці року, два з половиною мільйони доларів було заплачено лише за право отримати її першою серед інших покупців.

Електромобіль з обмеженої серії Edition 1 буде оснащуватися трьома електромоторами сукупною потужністю 1000 кінських сил і розганятися до 100 км/год приблизно за три секунди. Запас ходу на одному заряді досягне 560 км. За деякими даними, дебютна версія пікапа розійдеться тиражем 10 тисяч примірників, GM доведеться задовольняти попит на неї протягом року. Лише до 2024 року буде налагоджено випуск більш доступної модифікації Hummer EV за $80000, вона обмежиться двома електромоторами сумарною потужністю 625 кінських сил і запасом ходу 400 км.

Благодійний фонд, якому дістануться вторговані на аукціоні гроші, займається будівництвом житла для ветеранів військових конфліктів і сімей військовослужбовців, загиблих в ході бойових дій. Оскільки «громадянська» версія вихідного Hummer зовні намагається копіювати армійський броньовик, подібна кооперація вельми символічна. Виробник розпродав річну квоту Hummer EV всього лише за годину, тому багато охочих скоріше отримати пікап напевно не відмовилися б переплатити за прискорення постачання, але подібного привілею удостоїлася лише одна жінка-покупець.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...