Перший електроседан Lotus помітили на дорогах загального користування

Це перший електричний серійний седан від Lotus, який з’явиться на ринку цього року. Його передній бампер нагадує бампер кросовера Eletre, що вийшов рік тому. Фари Envya розташовані прямо в передньому бампері, як і в Eletre.

Автомобіль зберіг фізичні бічні дзеркала заднього виду. Варто зазначити, що камери бокового огляду замість дзеркал стали легальними у Китаї у липні 2023 року. Першим брендом, який почав постачання автомобілів із камерами замість дзеркал, був Lotus зі своїм кросовером Eletre. Цілком ймовірно, що Envya також отримає камери бічного огляду як додаткову опцію. Лазерні далекоміри розташовані під дахом та на крилах.

Lotus Envya побудований на трохи модифікованій платформі Geely під назвою EPA (Electric Premium Architecture). Повідомлялося, що Envya отримає трансмісію від Lotus Eletre. Це означає, що базова модель буде оснащена двома електродвигунами потужністю 596 к.с. з 710 Нм крутного моменту. Старша версія отримає три електродвигуни загальною потужністю 905 к.с. і 985 Нм крутного моменту.

У салоні очікується великий екран, що ширяє, і два незалежні крісла на другому ряду. Ціна поки що не повідомляється.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com