Перші зображення нового кросовера Skoda Kushaq

У березні чеська компанія представить кросовер під назвою Kushaq, який буде конкурувати з Hyundai Creta.

Компанія Skoda опублікувала фотографії закамуфльованого прототипу нового компактного кросовера Kushaq, а також оприлюднила перші подробиці про автомобіль. Прем’єра моделі відбудеться в березні нинішнього року в Індії.

Відповідно до внутрішньої термінології чеської марки, перша буква «K» і остання «Q» в назві моделі говорять про приналежність новинки до класу SUV – по аналогії з моделями Kodiaq, Karoq і Kamiq.

За попередніми даними, Skoda Kushaq буде являти собою серійний варіант концепт-кара Vision In, представленого на початку 2020 року. Довжина прототипу склала 4256 мм, що на 126 мм коротше моделі Karoq, а розмір колісної бази дорівнює 2671 міліметр. В основу автомобіля ляже масштабована архітектура MQB-A0-IN – модернізована версія модульної платформи MQB-A0 для компактних моделей концерну Volkswagen AG.

Поки про Skoda Kushaq лише відомо, що автомобіль отримає «ефектний дизайн, місткий і комфортний салон, сучасну мультимедіа, а також два бензинових турбомотори на вибір». Імовірно, мова йде про 1,0-літровий трициліндровий двигун потужністю 110 к.с., а також про 1,5-літрову “турбочетвірку”, яка видає 150 кінських сил.

В Індії продажі нового Skoda Kushaq, який складе конкуренцію Hyundai Creta, стартують ближче до кінця 2021 року. Чи з’явиться ця модель на інших ринках, поки не повідомляється.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело skoda-storyboard.com