Перші зображення китайського конкурента тягача Tesla Semi

Китайська компанія Geely планує запустити електричний далекомагістральний тягач, ключовим конкурентом якого стане Tesla Semi. Журналіст Грег Кейбл (Greg Cable) опублікував перші зображення новинки у своєму твіттері. Повідомляється, що вони були взяті в одного з постачальників Geely.

Прем’єра вантажівки відбудеться до кінця цього року. Її назва досі невідома, на цей час автомобіль фігурує під кодовим позначенням AD21. При цьому наголошується, що машина була розроблена з урахуванням вимог європейських замовників.

Тягач отримає футуристичний дизайн і вельми незвичайні фари, що представляють собою вертикальні лінії, які світяться. Однією з головних особливостей вантажівки повинна стати обтічна конструкція, яка, судячи зі знімків, зачіпає не тільки кабіну, але і задню частину. Судячи з рендерів, слід вважати, що AD21 буде відрізнятися відносно низьким коефіцієнтом лобового опору.

Спеціальні панелі, що покривають колеса, покликані поліпшити аеродинаміку і, таким чином, збільшити дальність ходу вантажівки (як очікується, він зможе проїжджати на одному заряді не менше 650-800 км). В якості приємного бонусу AD21 отримає повноцінну кабіну зі спальним місцем.

Крім того, AD21 буде підтримувати гарячу заміну батарей, а це означає, що оператори вантажних автомобілів в Китаї зможуть скористатися перевагами станцій заміни батарей Geely Technology Group, щоб машина не простоювала під час зарядки між точками.

AD21, ймовірно, буде використовувати силову установку з декількома двигунами. Tesla Semi, наприклад, оснащений чотирма електричними модулями. Але в цілому всі технічні характеристики нової вантажівки тримаються в секреті. За попередніми даними, його конкурент від Tesla має дальність ходу до 1000 кілометрів без підзарядки. За словами Ілона Маска (Elon Musk), таких показників компанія досягне завдяки модернізованим батареям і передовим технологіям.

Представлена нова китайська вантажівка стане флагманом марки Farizon, яка вже включає кілька електричних моделей, а також тягач M100, що використовує як паливо метиловий спирт. Робочий об’єм двигуна становить 12,54 л, причому агрегат видає 460 кінських сил і відповідає екологічному класу Євро-6.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело hotcars.com

Коментарі
Завантаження...