Перші зображення інтер’єру нового мінівена компанії Porsche

Концепт отримав асиметричний трансформований салон з незвичайною посадочною формулою, розрахований на шістьох осіб, і безліч екранів всередині.

Минулого року автомобільний концерн продемонстрував 15 раніше секретних розробок, які не ввійшли в серію. Серед моделей виявився мінівен Vision Renndienst зразка 2018 року. Зовнішність автомобіля спантеличила всіх, бо ніхто не очікував побачити такий форм-фактор. Після цього про концепт щасливо забули. Тепер же з’явилася можливість заглянути всередину автомобіля.

На опублікованих знімках можна побачити, що передня частина інтер’єру виконана на лад McLaren F1 і його нової реінкарнації Gordon Murray T.50. Водійське місце розташовується по центру, а пасажири другого ряду – справа і зліва від нього.

На передній панелі встановлені розважальні екрани для пасажирів, а для водія передбачені щитки з шістьма класичними для бренду кружками.

Відомо, що асиметричні боковини, за задумом конструкторів, повинні виділити універсальність Vision Renndienst і його схожість з житловим простором.

Якою силовою установкою комплектується автомобіль – невідомо, однак це точно буде електромотор. Швидше за все, реального технічного оснащення у мінівена просто немає, як немає і серійних перспектив.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...