Перше відео та фото з Альп з абсолютно новим електричним Porsche Cayenne

Після запуску суто електричного Macan компанія Porsche розробляє суто електричну версію Cayenne. Сильно замаскований новий автомобіль було сфотографовано та знято на відео на випробуваннях у європейських Альпах.

У травні цього року Carscoops сфотографував схожий прототип, але тоді дехто припустив, що це може бути майбутній кросовер Porsche K1, який позиціюється вище Cayenne. Однак тепер стало відомо, що це є електричний Cayenne.

Porsche пропонуватиме Cayenne з паливним двигуном та чисто електричну версію Cayenne. Електрична версія використовуватиме ту ж платформу PPE, що і Macan EV і Audi Q6 e-tron, але розмір кузова буде більшим. Попри щільний камуфляж, судячи з шпигунських фотографій, електричний Cayenne здається довшим за бензинову версію.

Передня частина електричного Cayenne оснащена регульованими аеродинамічними закрилками, як і у нового 911. Автомобіль отримає менші фари, ніж нинішній Cayenne. Через щільний камуфляж ззаду судити про дизайн задніх ліхтарів неможливо.

Подробиці про силову установку ще не оголошені, але очікується, що Porsche оснастить електричний Cayenne двомоторною конфігурацією, аналогічною Macan EV. Зважаючи на те, що поточна початкова версія Macan EV має максимальну потужність понад 400 к.с., Cayenne EV навряд чи буде менш потужним. Ходять чутки, що виробник може надати чотиримоторну версію.

Автомобіль буде підтримувати 800-вольтову платформу і зарядку потужністю 270 до Вт (від 10 до 80% за 20 хвилин).

Електричний Cayenne дебютує наприкінці 2025 або на початку 2026 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com