Опубліковано свіжі фото електромобіля Xiaomi та деталей його кузова

Інсайдери опублікували в китайських соціальних мережах зображення тривимірних моделей, які, імовірно, будуть використовуватися для відливання деяких деталей екстер’єру майбутнього електромобіля Xiaomi. Зокрема, у витоку відзначилися передній та задній бампери авто.

У компанії підтвердили витік, але повідомили, що на зображеннях показані деталі на ранній стадії розробки. Іншими словами, фінальний дизайн тих же переднього та заднього бампера автомобіля Xiaomi насправді може виявитися зовсім іншим.

Також відомо, що виробництвом зазначених деталей для електромобіля Xiaomi займаєте компанія BAIC Molding – спільне підприємство компаній Hainachuan та Jiangnan Mold & Plastic. Остання є одним із провідних постачальників бамперів та інших деталей екстер’єру для автомобільної техніки в Китаї. Сам майбутній електромобіль Xiaomi вже знаходиться у активній фазі тестування. Раніше в мережі були опубліковані фотографії його пересування у міських умовах та у камуфляжному обвісі.

Також відомо, що автомобіль проходить випробування у зимових умовах. Як зазначають китайські ресурси, у цих тестах безпосередню участь взяв сам засновник і глава Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun). На фотографіях з цих випробувань видно автомобіль Xiaomi, дах якого оснащений системою LiDAR. Це говорить про те, що електромобіль може отримати просунуті функції допомоги водієві.

Відомо, що автомобіль Xiaomi з кодовою назвою Modena отримає кузов фастбек середнього розміру і випускатиметься у двох варіантах. Одна з версій пропонуватиметься в діапазоні цін 38–42 тис. доларів, друга отримає цінник у $51 тис. Початок продажів моделі Modena очікується 2024 року. З чуток, компанія також веде розробку ще одного автомобіля. Він фігурує під кодовою назвою Le Mans і має дебютувати у 2025 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело gizchina.com