Опубліковані подробиці про електричну версію нового BMW M3

Директор з розвитку BMW Френк Вебер, мабуть, знає, як потрапити до заголовків газет: менеджер тепер підтвердив, що наступне покоління BMW M3, яке дуже люблять фанати, отримає електричну версію.

“Наступний M3 буде акумуляторно-електричним, повністю акумуляторно-електричним”, – сказав Вебер у кулуарах заходу в Португалії.

Очікується, що електричний M3 буде запущено приблизно 2027 року. Про це повідомляє австралійський автомобільний журнал Carsales. Раніше голова спортивного відділу BMW M Френк Ван Мел вже говорив про спортивний автомобіль на базі платформи Neue Klasse. Як відомо, платформа буде запущена у 2025 році.

Neue Klasse “розрахований на чотири незалежно працюючі електричні мотори потужністю до одного мегавата”, підтвердив Вебер. Крім того, є налаштування, за допомогою яких автомобіль все більше орієнтується на задній привід. Можливо, це було відсилання до режиму дрифту, який можна використовувати для перетворення повнопривідного автомобіля на задньопривідний транспортний засіб, аналогічний BMW M5.

Рік тому було офіційно оголошено, що BMW M тестує електромобіль із чотирма моторами. Закамуфльований тестовий автомобіль, як і раніше, мав кузов BMW i4, який мав наблизитися за розмірами з електричним i3. За словами BMW, привод забезпечується чотирма електродвигунами, по одному на кожне колесо, які забезпечують реальний вектор моменту, що крутить. Це добре узгоджується з тим, що сказав Франк Вебер.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co