Opel закриє завод в Німеччині через брак чипів

Opel закриє завод в місті Айзенах, Німеччина, з наступного тижня до кінця року через глобальний дефіцит напівпровідників. Компанія Opel тут збирає компактний позашляховик Grandland X і минулого року додала версію, що підключається.

Брак мікрочипів змушує бренд Stellantis припинити виробництво на заводі, повідомив представник Opel виданню Automobilwoche.

«Виробництво Opel Grandland, включаючи гібридну версію, планується відновити в Айзенах на початку 2022 року, якщо ситуація в ланцюжку постачання дозволить», – сказав представник марки.

Прес-секретар не назвав точної дати перезапуску заводу, однак додав, що для співробітників запланована короткострокова робота, щоб зробити цей захід більш прийнятним для робочої сили.

Персонал в Айзенасі давно закликав додати ще одну модель на конвеєр, але поки без видимого успіху.

Grandland X також проводиться на колишньому заводі Peugeot у Сошо у Франції. За повідомленням компанії, зупинок виробництва там поки не планується. Представник Opel додав, що модель ще доступна для замовлення.

Дефіцит напівпровідників як і раніше змушує автовиробників скорочувати виробництво. Volkswagen Group оголосила в середу про плани продовжити скорочення виробництва на своєму основному заводі в Вольфсбурзі до середини жовтня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...