Оновлений кабріолет BMW 4-Series засвітився на Нюрбургрингу

Після появи в об’єктивах шпигунських фотокамер оновлених версій купе і високопродуктивного M4 останній прототип, який був помічений, – це кабріолет BMW 4-Series.

Нинішній кабріолет 4-Series дебютував у 2020 році як модель 2021 року з еволюційною зовнішністю, що поєднується зі збільшеною решіткою радіатора, м’яким верхом замість жорсткого даху, що забирається, і відсутністю механічної коробки передач. Оновлена версія має з’явитися у 2024 році як модель 2025 року.

Оновлення дизайну кабріолету імітують купе: кабріолет 4-Series буде оснащений оновленими фарами та задніми ліхтарями, передніми світлодіодними ДХО з вертикальними елементами, аналогічними оновленому BMW 5-Series 2024 року. Панель приладів на прототипах була покрита щільним камуфляжем, а це означає, що всередині, ймовірно, будуть деякі зміни.

Очікується, що базові моделі продовжать оснащуватися 2,0-літровим турбодвигуном потужністю близько 255 к.с. Більш потужні моделі M440i оснащуватимуться 3,0-літровим турбодвигуном з м’якою гібридною системою потужністю близько 382 к.с.

Що стосується трансмісії, поточна лінійка 4-Series доступна тільки з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, і це не зміниться з подальшим оновленням. Керівник BMW M вже підтвердив відмову від автоматичних і механічних коробок передач з подвійним зчепленням у BMW, включаючи моделі M.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com