Оновлений фургон Renault Master отримав нові двигуни – електричні та дизельні

Renault Master, відомий своєю надійністю та універсальністю, представлений в оновлених версіях. Фургон давно завоював визнання на ринку і тепер доступний як з дизельними, так і електричними двигунами.

Початкова вартість дизельної версії Renault Master становить 35 700 євро. Ця модель оснащена двигуном потужністю від 130 до 170 кінських сил. Клієнтам доступний вибір між шестиступеневою механічною коробкою передач і новою дев’ятиступеневою автоматичною трансмісією, яка з’явиться у продажу пізніше цього року.

Особливу увагу привертає електронна версія Master E-Tech Electric. Найпотужніша конфігурація з акумулятором на 87 кВт·год. забезпечує запас ходу до 460 км на одній зарядці, що робить її одним із лідерів серед електричних комерційних транспортних засобів.

Вартість такої моделі починається від 50 900 євро. Більш доступна версія з акумулятором на 40 кВт·год, що пропонує запас ходу в 200 км, коштує 45 900 євро.

З початком літа заплановано старт постачання оновлених моделей Renault Master. Автовиробник прагне задовольнити потреби як великих, так і малих підприємств, пропонуючи економічно вигідні дизельні варіанти, і навіть передові електричні моделі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com