Охочих придбати електричний пікап GMC Hummer EV в 70 разів менше, ніж Tesla Cybertruck

Стали відомі дані попередніх замовлень пікапа Hummer EV, і вони виглядають сумно на тлі попередніх замовлень пікапа Tesla.

GM офіційно розсекретила електричний пікап GMC Hummer EV рівно два місяці тому. Тоді ж було оголошено вартість ($112595 за версію Edition One, яка надійде в продаж вже в наступному році) і стартувало прийняття попередніх замовлень. На жаль, офіційно GM не розкриває обсяг уже замовлених Hummer EV, але є неофіційні дані.

Як пише джерело, обсяг замовлень Hummer EV був озвучений на зустрічі з дилерами. Він склав 10000 штук. Для GM, у якої з по-справжньому масових електричних авто є хіба що Bolt, це хороший результат, особливо з урахуванням по-справжньому високу вартість авто, але ось за мірками індустрії це, можна сказати, мізер.

І тут напрошується порівняння з прямим конкурентом – Tesla Cybertruck. Обидва авто поки існують лише на папері та у вигляді декількох прототипів, обидва повинні бути запущені у виробництво тільки в наступному році, але Cybertruck екстравагантніший в плані зовнішнього вигляду і набагато дешевший. Тож не дивно, що всього за пару днів Tesla зібрала заявки на майже 150000 Cybertruck. Останні дані, озвучені влітку цього року, говорили про попередній продаж 650000 Cybertruck, а з урахуванням минулого відтоді часу можна говорити і про 700000 штук.

Таким чином, Hummer EV на поточний момент в 70 разів менш популярний, ніж прямий конкурент. І сумнівно, що до моменту старту реальних продажів попит на нього сильно збільшиться.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co