Новий Volkswagen Jetta підкорюватиме ринок недорогих електромобілів

Суббренд Volkswagen Jetta веде переговори з Leap Motor про співпрацю. Якщо переговори пройдуть успішно, FAW-VW придбає технологічну платформу у Leap Motor і використовуватиме Jetta для підкорення недорого сегмента електромобілів.

У вівторок китайський автовиробник представив свою архітектуру Four Leaf Clover, яка включає інтегровану обчислювальну платформу, здатну керувати всіма інтелектуальними функціями, включаючи безпілотне водіння електромобіля і функції «розумної кабіни», за словами генерального директора Чжу Цзянміна. Він підтвердив дві ліцензійні угоди з двома іноземними компаніями, пов’язані. Більше подробиць Чжу не розкрив, а лише додав, що компанія зацікавлена ​​у тому, щоб стати не лише виробником, а й ліцензіаром технології.

Volkswagen минулого тижня домовилася з Xpeng та Shanghai Motors. Німецький виробник разом із Xpeng розробить дві моделі середнього розміру, які будуть засновані на архітектурі G9 E/E, а Audi спільно з Shanghai Motor розробить інтелектуальну кабіну, систему електроприводу та інші технології.

Jetta була запущена FAW-VW як суббренд у 2019 році з трьома новими моделями: Jetta VA3, VS5 та VS7. Всі три моделі перейменовані на моделі VW Jetta і SEAT, які збираються на заводі в Ченду. Jetta була першою моделлю легкового автомобіля у Китаї з дизельним двигуном.

FAW-VW та Leap Motor від коментарів відмовилися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com