Новий Nissan Qashqai матиме інноваційну технологію e-Power

Гібрид нової генерації Nissan Qashqai отримає інноваційну трансмісію e-Power, яка може високим коефіцієнтом корисної дії. Однак, на відміну від повноцінних електрокарів, акумулятор гібриду буде заправлятися за допомогою 1,5-літрового бензинового двигуна. При цьому мотор з ДВЗ не може безпосередньо приводити в дію колеса.

Nissan стверджує, що така установка “характерна для електромобілів, але без зарядки”. Основною перевагою такої технології є те, що двигун завжди може працювати в оптимальному діапазоні. Це покращує паливну економічність і знижує викиди.

Система e-Power також буде використовуватись в моделях Nissan Note та Serena, які планують продавати на внутрішньому ринку Японії. Для європейських споживачів система e-Power буде модернізована до 187 кінських сил.

Оскільки продуктивність забезпечується виключно електродвигуном, він, як стверджують інженери Nissasn, прискорюється швидше, ніж типовий гібридний еквівалент. При цьому використовуються більш низькі оберти двигуна, який робить значно тихіше.

Крім того, нова генерація Qashqai буде мати м’який гібридний варіант. Бензиновий двигун місткістю 1,3 літра буде працювати в парі з невеликим електромотором, який допоможе підвищити ефективність.

Метью Райт, віцепрезидент по дизайну й розвитку філіалу Nissan Europe, вже зробив гучну заяву: “З 2007 року, коли компанія винайшла цей сегмент, новий Qashqai завжди встановлював нові стандарти в сегменті кросоверів”. Подивимося, чи відбудеться це й зараз.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело expressandstar.com