Новий гібридний «Гелендваген» показали на відео, розсекаретивши важливі характеристики

Компанія Mercedes-Benz опублікувала перший відеотизер позашляховика G-класу нового покоління. Легендарний “Гелендваген” збереже відомий дизайн, але отримає гібридну силову установку замість традиційного бензинового V8.

Раніше нам показали фото решітки радіатора зі збільшеною кількістю горизонтальних ламелей – тепер їх чотири замість трьох. Самі ламелі набули більш вигнутої форми по краях. Також Mercedes-Benz опублікував короткий відеоролик, що демонструє силует нового класу G в камуфляжі. Незважаючи на маскування, можна помітити, що позашляховик залишиться вірним своєму класичному рубаному стилю.

Головною новиною стали перші дані про силову установку модифікації G 500. Згідно з опублікованою інформацією, витрата палива становитиме 10,9 л/100 км у змішаному циклі, а рівень викидів CO2 – 248 г/км. Це помітно менше, ніж у актуального G 500 з 4,0-літровим бензиновим V8, який витрачає щонайменше 14,7 л/100 км і викидає 334 г/км вуглекислого газу.

За попередніми даними, таке істотне зниження витрати та емісії досягнуто за рахунок застосування гібридної силової установки на базі рядного 6-циліндрового двигуна з електричним обваженням. Схожа система використовується на топових моделях AMG 53, де вона розвиває до 612 к.с. і 952 Нм крутного моменту. Не виключено, що новий G500 отримає саме цей мотор.

Раніше повідомлялося, що Гелендваген нового покоління дебютує виключно у повністю електричній версії EQG. Однак зараз Mercedes-Benz дав зрозуміти, що позашляховик збереже і ДВЗ хай і у гібридному виконанні. При цьому актуальний G-клас вже попрощався із атмосферним V8 спеціальною версією Final Edition. Прем’єра нового Mercedes-Benz G-класу очікується у 2024 році. Точні терміни дебюту та подробиці про технічну начинку поки не розкриваються.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com