Новий Ford F-150 оснастять ракетними прискорювачами

Американський автовиробник Ford оголосив про додавання нового пікапу F-150 в популярну відеогру Rocket League. Ця безкоштовна відеогра схожа на футбол, але замість гравців там залучені машини з ракетними двигунами. На всіх платформах одночасно грають близько 1 мільйона осіб. Гра настільки велика, що стала четвертою за популярністю грою в популярності геймерському сервісі Steam.

Для створення віртуальної моделі Ford об’єднався з розробником Psyonix, щоб створити версію нового F-150, яка збалансувала б необхідність рекламувати справжній трак, але в анімаційній стилістиці Rocket League.

“Це повинен був бути F-150, але такий, який вписується в екстремальний віртуальний світ Psyonix, що поєднує футбол та хаос. F-150 вже є найпопулярнішим траком в реальному світі, але цей F-150 Rocket League Edition готовий стати найпопулярнішим в ігровому світі”, – сказав Ехаб Каудо, головний дизайнер Ford Trucks.

Автовиробник не зупинився на тому, щоб просто додати F-150 в відеогру про футбол з машинами на реактивних двигунах. Компанія Ford вже оголосила, що виступить спонсором зимових великих турнірів Rocket League Championship Series в цьому місяці. Віртуальна арена, на якій грають учасники ракетної ліги, буде усипана рекламою американського автовиробника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com