Новий флагманський електромобіль Mercedes вражає своїм футуристичним салоном

EQS – це електричний аналог S-Class.

Компанія Mercedes-Benz анонсувала мультимедійну систему Hyperscreen MBUX на самому початку січня, а зараз показала її в інтер’єрі готового автомобіля EQS – електричного аналога флагманського S-Class. Як видно, підсвічена по контуру Hyperscreen MBUX займає майже весь простір передньої панелі. Навіть центральні дефлектори вентиляції довелося зробити вузькими і довгими – весь інший простір віддано під дисплеї.

Екранів в складі Hyperscreen MBUX – три. Найкомпактніший використовується в приладовій панелі, інший трохи більший – перед переднім пасажиром, а найбільший – центральний в складі інформаційно-розважального комплексу. Дисплеї об’єднує захисне скло, причому воно захоплює навіть бічні дефлектори вентиляції. У всіх екранах застосовуються панелі OLED, а сумарна їх діагональ становить 56 дюймів. В системі застосовується 9-ядерний процесор, обсяг оперативної пам’яті становить 24 ГБ, а за тактильний відгук при натисненні на сенсорний екран відповідають 12 вібромоторів.

Виробник нічого не говорить про вартість Hyperscreen MBUX, але можна не сумніватися, що це одна з найдорожчих медіасистем в історії автомобілебудування. До слова, за звук в EQS відповідає аудіосистема Burmester з 15 гучномовцями.

На зображеннях добре видно, що, при необхідності, екран пасажира можна приховати. Ну а про наявність шкіряних сидінь і контурного підсвічування можна навіть і не говорити – воно покладене EQS за замовчуванням. А ось що цікаво – ззаду збережено якусь подобу центрального тунелю, хоча ніякого карданного валу в автомобілі немає: EQS побудований на повністю електричній платформі MEA (Modular Electrical Architecture), в якій акумуляторна батарея включена в силову структуру кузова.

Характеристики EQS не повідомляються, але в наявності як мінімум 500-700 к.с. і повного приводу можна не сумніватися. Автомобіль повністю розсекретять 15 квітня на автосалоні в Шанхаї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ithome.com

Коментарі
Завантаження...