Новий електроседан Kia EV4 вперше потрапив на відео

Компанія Kia офіційно поки не повідомляла жодних деталей про серійну версію концепту EV4, представленого восени минулого року. Проте робота над нею вже йде: це випливає з відеоролика, опублікованого каналом Healer TV. У ролику відбито тестовий прототип електроседана, що стоїть на автовозі.

Наскільки можна судити з відео, серійний Kia EV4 загалом збереже стилістику зовнішності, застосовану на концепті. Наприклад, прототип має дуже схоже рішення задніх стійок кузова і яскраво виражений багажник, вбудований спойлер який проглядається навіть через важке маскування. Концепт також мав незвичайні виштамповки на крилах, але на прототипі ці ділянки приховані камуфляжем.

Майбутній електроседан Kia виявиться дорожчим від субкомпактного кросовера EV3, але доступнішим від моделі EV6, що недавно оновилася. Передбачається, що силову електроніку для седана запозичать у EV3, який оснащують одним 204-сильним двигуном та двома варіантами батарей із запасом ходу до 600 кілометрів.

Лінійка Kia з традиційними ДВЗ у найближчому майбутньому має поповнитись пікапом Tasman, основним конкурентом якого стане Toyota Hilux. У керівництві компанії вже задумалися над розвитком цієї моделі – її платформа може бути задіяна, наприклад, для створення нового позашляховика на заміну Kia Mohave.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!