Новий електрокар Volkswagen ID.4 витримує навіть сильні морози

Через кілька тижнів німецький автовиробник розпочне офіційний продаж нового електромобіля VW ID.4, який не тільки відповідає усім сучасним нормам, але й здатен витримувати сильні морози.

“Зима – не привід уникати приєднання до революції електромобілів. Ми розробили ID.4, щоб зробити перехід на електричне водіння якомога більш плавним незалежно від сезону, і ми думаємо, що власники будуть насолоджуватися ним цілий рік”, – заявив заступник президента VW в Америці Метью Ренн.

Власники автівок можуть турбуватися про низькі температури, тому що холод впливає на ефективність практично будь-якої машини. При внутрішньому згорянні, як правило, третина палива, що спалюється йде з двигуна у вигляді тепла, яке частково можна використовувати для обігріву салону.

Однак з електрокаром, де ефективність мотора може досягати 95%, не йтиме зайва енергія для перенаправлення в систему клімат-контролю. Тобто включення обігрівачів впливає на запас ходу. Зокрема, коли йде річ про значні морози, автономність може значно скоротитися. Але в моделі ID.4 пропонується ряд ефективних рішень, що допомагають справлятися з цією проблемою. Попередній нагрів за програмою Volkswagen Car-Net починає нагрів салону ще тоді, коли електрокар підключений до зарядного пристрою. Таким чином це ніяк не впливає на його запас ходу.

Зазначається, що всі моделі Volkswagen ID.4 постачаються з підігрівом керма та передніх сидінь. Також в салоні є резистивний обігрівач з системою Climatronic. Ця система розроблена таким чином, що встановлює потрібну температуру швидше, ніж традиційні обігрівачі з ДВС.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело volkswagen.co.uk