Новий Chery QQ показали на офіційних фотографіях

Машина представлена ​​в оригінальному камуфляжі, але більш-менш повне уявлення про екстер’єр можна зробити вже зараз.

Перспективний електромобіль Chery QQ здався на офіційних фотографіях, які були продемонстровані ресурсом autohome.com.

Як можна зрозуміти зі знімків, на машині встановлюється U-подібна світлотехніка, яка при всій своїй мінімалістичності вельми сильно виділяється на тлі більш простої оптики своїх конкурентів. У всьому іншому це звичайний електромобіль початкового рівня – з двома дверима чотиримісний кузов вкрай компактні габарити без особливих претензій на стиль про це красномовно говорить.

Машина є відповіддю на Wuling Hongguang Mini EV, швидке зростання продажів якого не дає спокою іншим китайським виробникам. Кожному з них хочеться відкусити цей шматочок пирога.

Цікаво, що Chery QQ отримає приставку «Ice Cream» до назви. Відповідно до такої яскравої назви, машина буде мати сім яскравих видів кольору кузова. Крім того, повідомляється, що новинка стане частиною нової екосистеми iCar, яка повинна об’єднувати всі автомобілі в єдиній хмарі. Однак заяви про iCar досі не мають конкретики, абсолютно неясно які переваги вона може дати своїм користувачам і який рівень взаємодії з іншими користувачами буде доступний. Технічні характеристики поки зберігаються в секреті.

Нагадаємо, вперше машина з такою назвою з’явилася в далекому 2003 році. Вона була відвертим клоном Daewoo Matiz, що стало причиною для судових розглядів з боку General Motors, якому належав південнокорейський бренд. У 2013 році вийшло друге покоління моделі, яке отримало більш оригінальний екстер’єр і випускається досі. Новий електричний Chery QQ Ice Cream повинен дебютувати вже в найближчі місяці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...