Новий BMW 5-Series став електромобілем (фото)

Німецька компанія BMW офіційно представила нове, уже восьме покоління седана 5-Series. Вперше у моделі з’явилася повністю електрична версія, яка отримала назву i5.

Новинка зберегла класичний силует кузова, але його розміри збільшились. Так, довжина авто зросла на 86 мм і перевищила 5 м, ширина збільшилася на 33 мм, колісна база зросла на 20 мм і становить майже 3 м.

Повністю електричних версій i5 буде дві. Базова отримає лише задній електромотор та задній привід. Її потужність складе 340 кінських сил. Топова модель доповниться переднім електродвигуном та повним приводом. Сумарна віддача двох агрегатів сягатиме 598 кінських сил, що дозволить прискорюватися до «сотні» усього за 3,7 с.

При цьому для обох версій передбачена однакова батарея з ємністю 84,3 кВт·год. Через більшу витрату енергії запас ходу топової версії i5 виявився меншим, ніж у базової версії: 412 проти 475 км.

З переходом на електротягу 5-Series з’явилися незвичайні опції. Так, оскільки багато покупців електрокарів є зоозахисниками, електромобіль можна замовити з інтер’єром без натуральної шкіри. А щоб водій та пасажир не нудьгували під час зарядки, модель оснащена набором відеоігор від компанії AirConsole.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!