Нову Toyota Avalon показали на живих фото до офіційної прем’єри

Повноцінна прем’єра нового седана Toyota Avalon в Китаї очікується в липні, а поки машину зняли наживо біля дилерського центру. На фото продемонстровані особливості зовнішнього виконання базової версії з 2,0-літровим мотором і потужнішого варіанта – з 2,5-літровим двигуном.

У першому випадку решітка радіатора з горизонтальними планками, у другому — з великими осередками у вигляді ромбів. Машина отримала 19-дюймові колісні диски, також Toyota передбачила два нові кольори – зелений і сірий, обидва показані на фото.

Оновлена ​​Toyota Avalon отримає покращені матеріали обробки, два 12-дюймові екрани в салоні та нову SoC Snapdragon 8155, яка забезпечить велику плавність роботи інтерфейсу медіасистеми та в цілому прискорить роботу медіацентру.

Габарити Avalon становлять 4990х1850х1450 мм при довжині колісної бази 2870 мм. Машина отримає двигуни від нової Toyota Camry (дев’ятого покоління). В базі – 2,0-літровий бензиновий мотор, на щабель вище гібридна силова установка на базі того ж двигуна. Ну а топовий варіант – 2,5-літровий гібрид.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn