Нову Skoda Fabia з серійним кузовом показали без камуфляжу

Компактний хетчбек четвертого покоління, який розділить основні вузли і агрегати з Volkswagen Polo, дебютує в 2021 році.

Компанія Skoda продовжує дорожні випробування хетчбека Fabia четвертого покоління. Перші шпигунські фотографії, на яких тестовий прототип моделі зображений з серійним кузовом без камуфляжу, опублікувало видання Auto Express.

У зовнішності автомобіля можна простежити схожість з гібридним концепт-каром Skoda Vision RS, представленим в 2018 році. Крім того, передня частина кузова наступного Fabia схожа на інші нові автомобілі чеської марки, в тому числі на модель Octavia. Судячи з усього, шпигунам вдалося сфотографувати хетчбек в спортивній версії Monte Carlo, про що говорять великі колісні диски і ширші бічні «спідниці».

Skoda Fabia створять на платформі MQB-A0, на якій базуються інші «молодші» моделі концерну Volkswagen AG, в тому числі Volkswagen Polo, Seat Ibiza і Audi A1. Як і інші нові автомобілі чеського бренду, четверта Fabia буде більшою від попередника і отримає просторіший салон.

У лінійку двигунів увійдуть трициліндровий атмосферні і наддувні двигуни, які в залежності від модифікації будуть працювати з механічною коробкою передач або з роботизованою трансмісією з двома зчепленнями. Імовірно, дизельних агрегатів у Fabia не буде в зв’язку зі строгими нормами за кількістю шкідливих викидів. Як і раніше, у моделі будуть модифікації з кузовом хетчбек і універсал.

Skoda Fabia четвертого покоління буде представлена ближче до осені 2021 нинішнього року. Раніше випуск компактної моделі підтвердив новий глава чеської марки Томас Шефер, який зазначив, що новинка допоможе бренду посилити конкуренцію з компаніями з Південної Кореї, Японії і Франції.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk