Новостворений бренд Zeekr вже розпродав всі фастбеки 001

У компанії Geely, якій належить бренд Zeekr, відзначили, що не очікували такого масштабного попиту на модель.

Весь тираж Zeekr 001, який був запланований на цей рік вже розпроданий, – повідомляє cnevpost.com.

У компанії особливо підкреслили, що попит значно перевершив всі очікування. Ринок уже прийняв автомобіль, хоча постачання ще навіть не почалися, а високі оцінки від клієнтів говорять самі за себе. Зараз Zeekr просто припинив приймати передоплати на нові автомобілі.

Нагадаємо, що Zeekr 001 – це перша модель новоствореної марки, яка являє собою перелицьований концепт іншого суббренда Geely – Lynk & Co Zero. Для чого зроблена така рокіровка – досі не зрозуміло, однак зовні машина виявилася сильно схожою на автомобілі Lynk, що аж ніяк не сприяє розведенню цих виробників за різними сегментами.

Попередні продажі почалися ще 15 квітня цього року. Очікується, що перші покупці отримають свої електромобілі вже в жовтні.

На цей час Zeekr 001 можна придбати в одній з трьох комплектацій, найдешевша з яких обійдеться клієнтові в 281 тисячу юанів. За найдорожчу версію доведеться викласти близько 360 тисяч юанів.

У компанії запевняють, що дизайн Zeekr 001 є симбіозом кросовера і седана, його довжина становить 4970 мм, а колісна база – 3005 мм. Більш того, він має відмінний лобовий опір в 0,23 Cx.

Електромобіль оснащений двомоторною силовою установкою, яка в піку видає 544 кінських сили. Крутний момент – 768 Нм. Максимальна швидкість обмежена на позначці в 200 кілометрів на годину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...