Нові фото та технічні характеристики китайського електропікапа Radar RD6

Китайський електромобіль виявиться далекобійнішим за свого заокеанського колегу.

Компанія Geely продовжує знайомити з новим електричним пікапам Radar RD6, що створюється під враженням від американського Rivian.

Цього разу китайці вирішили порадувати свою аудиторію новими зображеннями електромобіля та докладнішими технічними характеристиками. Незважаючи на те, що бренд створений як конкурент Rivian, Radar RD6 своїми розмірами більше відповідає Toyota Hilux. У майбутньому з’являться і більші моделі. Вже відомо, що до Radar RD6 у майбутньому приєднаються два повнорозмірні електропікапи (причому один з них отримає купеподібну лінію даху), великий позашляховик і навіть електричний квадроцикл.

Щодо технічного оснащення, то Radar RD6 базується на відомій платформі SEA, розробленій концерном Geely в першу чергу для преміального суббренду Zeekr. Силова установка складатиметься з одного або двох моторів, що розвивають від 200 до 400 кінських сил, що значно менше, ніж у Rivian R1T. Розгін до першої сотні становитиме 6 секунд.

Втім, чим справді китайський пікап вигідно виділяється на тлі американця, то це запасом ходу, що становить пристойні 600 кілометрів. Ємність батареї, однак, поки не розкривається, але ми не сумніваємося, що вона відчутно менша і компактніша, ніж у Rivian, а отже електромобіль повинен бути значно легшим за R1T.

Одночасно з пікапам RD6 на ринку з’явиться виробник різної продукції для активного способу життя Radar Weekends. Спільно з партнерами планується випустити оригінальні похідні ящики, міцні радіоприймачі та навіть міні-холодильник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com