Nissan запускає електромобіль з батареєю, яку можна зарядити прямо в офісі чи вдома

Nissan об’єднав сили з ACCIONA та їх брендом мікромобільності Silence, щоб трансформувати міське пересування у Європі. У ході партнерства було розроблено модель Silence S04 Nanocar та серію електричних скутерів.

Silence S04 Nanocar, розроблений для впевненого пересування містами, пропонує дві версії, адаптовані до різних потреб у пересуванні. Модифікація L6e обіцяє вражаючий запас ходу до 175 кілометрів за максимальної швидкості 45 км/год, що ідеально підходить для повсякденних поїздок містом.

Для тих, кому потрібний більший запас ходу та швидкість, є версія L7e, яка може досягати до 85 км/год із максимальним запасом ходу 149 кілометрів.

Кожен Nanocar оснащений двома акумуляторами по 5,6 кВт/год, які не тільки забезпечують значний запас ходу, а й знімні, що спрощує зарядку вдома або в офісі. Ця інноваційна особливість гарантує максимальну гнучкість для користувачів, які можуть обмінювати свої батареї на спеціальних станціях підписки.

Починаючи з червня 2024 року, клієнти у Франції та Італії зможуть придбати Silence S04 Nanocar, тоді як у Німеччині новинка з’явиться лише у вересні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co