Nissan відновлює повноцінну діяльність в Україні після паузи через війну

Японська автомобілебудівна компанія Nissan відновлює постачання в Україну запчастин та моторних олив з європейських складів компанії.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії Ніссан Мотор Україна.

Як зазначається, ця подія стала ще одним важливим етапом на шляху відновлення повноцінної роботи компанії з початку повномасштабної війни в Україні.

«На початку відновлення операційної діяльності Ніссан Мотор Україна, дилерська мережа компанії працювала з складом запчастин, які були завезені в Україну до 24 лютого. В той же час, неабиякий попит на технічне обслуговування та ефективна робота українського представництва з європейською штаб-квартирою Nissan, дозволили налагодити постачання до України запчастин, моторних олив, витратних матеріалів та аксесуарів у значно більшому обсязі з європейських складів», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що дилерська мережа компанії Nissan в Україні працює практично у всіх регіонах, де є дилери Nissan. Навіть у Харкові, в якому ще нещодавно точилися бої. Виключенням, де тимчасово поки не працюють дилери Nissan, є Миколаїв, Херсон, Краматорськ та Маріуполь.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!