Nissan відмовиться від легендарної моделі і закриє завод, де її виготовляють

Компанія Nissan відмовиться від моделі Navara на європейському ринку і закриє завод, де її виробляють. Йдеться про підприємство у Барселоні.

Причина такого рішення – слабкий попит на цю модель в ЄС. Так, за підсумками 2020 року Nissan реалізував на європейському ринку лише 11 695 одиниць цієї моделі, тоді як в 2016-му цей показник сягав 30 тисяч.

«Виробництво поточного покоління Nissan Navara для європейських ринків завершиться після того, як завод в Барселоні припинить роботу в грудні 2021-го, продажі завершаться протягом 2022 року», – йдеться у повідомленні виробника.

За словами експертів, Nissan міг би зберегти продажі Navara в Європі, налагодивши імпорт моделі з Таїланду, втім керівництво компанії вирішило цього не робити.

Нагадаємо, Nissan Navara – сімейство пікапів, що виробляються компанією Nissan з 1986 року. Усього світ побачили чотири покоління моделі. Актуальна генерація пікапа під позначенням D23 виробляється компанією з 2014 року. Платформа і рамна конструкція залишилися колишніми, двигуни – теж: автомобіль оснащують бензиновими і дизельними силовими установками потужністю від 160 до 190 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!