Nissan представив свою версію Renault Kangoo-Tech Electric

Японський Nissan показав новий комерційний фургон Townstar. Однак фактично це не оригінальна модель, а перелицьований Renault Kangoo в європейській специфікації.

Для японців новий фургончик є спробою відкусити ласий шматочок ринку у концерну Stellantis, який останнім часом мало не одноосібно займає сегмент електричних комерційних автомобілів. Причому такі машини широко представлені майже у всіх ключових брендів Stellantis в Європі: Peugeot, Citroën, Opel і Fiat.

У будь-якому випадку, як ми вже згадали, Townstar є новим варіантом Renault Kangoo. Навіть зовні машина змінилася не дуже сильно. Можна відзначити хіба що нове оформлення передка, яке надихнуло кросовером Ariya. В іншому ж зберігається повна схожість з французом.

Зрозуміло, що в технічній частині ніяких одкровень не буде. Базується Townstar на модульній платформі CMF-B. Новинку можна буде замовити в бензиновому і електричному варіанті. У першому випадку покупцеві запропонують 1,3-літровий турбоагрегат. Електричний фургон оснащується електромотором на 122 кінські сили при моменті в 244 Нм. Батарея невеликою ємністю в 44 кВт*год, проте дозволяє машині проїхати близько 285 кілометрів, причому за методикою WLTP. Максимальна швидкість 130 кілометрів на годину. При цьому автомобіль можна зарядити за 10 до 80 відсотків всього за 40 хвилин.

Коли і за якими цінами Townstar можна буде замовити поки що не повідомляється, але вважаємо, що ринковий дебют відбудеться до кінця цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...