Nissan пожертвував автомобілі для допомоги постраждалим у війні українцям

Японська компанія Nissan пожертвувала партію автомобілів Україні. Машини будуть використані для допомоги постраждалим від гуманітарної кризи в країні.

Як стало відомо, передача автомобілів відбулась у польському Кракові. Основна частина – це позашляховики Nissan Pathfinder, спеціально підготовлені для використання в якості автомобілів швидкої медичної допомоги у складних умовах. У задній частині салону автомобілів розташовані повнорозмірні ноші для перевезення поранених та місце для фельдшера.

Автомобілі оснащені потужними 4- та 6-циліндровими двигунами. Крім того, для максимально швидкого перевезення хворих автомобілі оснащені комплектами світлової та звукової сигналізації.

«Як міжнародна компанія, одна з філій якої знаходиться в Києві, ми також чуємо від наших співробітників в Україні про масштаби трагедії, яка зараз відбувається в країні. В умовах гуманітарної кризи, крім створення спеціального фонду для підтримки народу України – Nissan Cares – ми також вирішили підтримати організацію, яка надає допомогу там, де вона найбільше потрібна», — йдеться у повідомленні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!