Nissan перетворив електричний фургон e-NV200 EV в “будинок на колесах”

Японський автовиробник перетворив звичайну версію електрофургона Nissan e-NV200 Evalia в справжній “будинок на колесах”. При цьому зазначається, що на електрокарі можна подорожувати й для активного відпочинку. Головною перевагою є відсутність шкідливих речовин у повітря та зручне тихе пересування без гулу ДВЗ.

Модифікація фургона е-NV200 Winter Camper відрізняється наявністю домкрата, двох додаткових прожекторів, бризковиків на обох кінцях, дверцями для входу охоронців, спеціальними бічними панелями та набором фірмових гумових килимків у салоні.

Як зазначають проєктувальники моделі, це справжній будинок далеко від дому. В ньому є вбудована кухня зі всім необхідним функціоналом, холодильник, розкладні ліжка та міцні склопакети. Фургон оснащений пакетом Camper Technology Luxury Kit, що доступний для звичайної версії e-NV200 й пасажирського виконання Evalia. В останньому є також набір наступних аксесуарів: бортовий блок живлення 220 В, який інтегрований з ​​сонячною панеллю на даху.

“Концептуальний фургон Nissan e-NV200 Winter Camper, пройнятий сутністю пригод і захопливою електрифікованою міццю, є оптимістичним виразом майбутнього мобільності з нульовим викидом шкідливих речовин. Це бачення й інноваційний набір аксесуарів, доступних зі стандартними моделями e-NV200”, – прокоментував появу моделі генеральний менеджер з корпоративних продажів Nissan Europe.

Зазначимо, що E-NV200 Winter Camper оснащений тієї ж електричною трансмісією, що і серійна модель. Ціни на звичайну версію стартують від 40 507 доларів. Акумуляторний блок дозволяє проїхати в автономному режимі до 301 кілометра в змішаному циклі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com