NIO дихає у спину Tesla. З’явилися результати продажів за серпень

Китайський NIO поділився результатами діяльності минулого місяця. За інформацією виробника, обсяг постачання електромобілів у серпні зріс на 82% порівняно з минулим роком і склав 10 677 одиниць.

Минулого місяця компанія продала 7551 кросовер (зростання на 28% в порівнянні з минулим роком) і 3126 седанів. Переважна більшість продажів припадає на Китай, хоча наприкінці 2021 року компанія розпочала постачання і до Норвегії. Крім того, у серпні китайці також почали постачання нового кросовера ES7.

Ось що з цього приводу говорять у самій компанії:

«У серпні почалося стійке зростання виробництва та постачання ES7, середньорозмірного п’ятимісного електричного позашляховика преміум-класу на базі технології NIO Technology 2.0 (NT2)».

Цього року NIO продав 71 тисячу автомобілів. Далеко не рекордний показник, але якщо порівнювати зі статистикою продажів топових Tesla Model S і Model X, ці цифри не виглядають такими вже маленькими. Загалом за весь час свого існування NIO продав 238 626 автомобілів.

Тим не менш, темпи виробництва все ж таки помітно відстають від інших стартапів, не кажучи вже про великих гравців в особі BYD. Нині NIO, як і Tesla, зосередиться на збільшенні масштабів виробництва, щоб задовольнити поточний попит. Крім того, не за горами та поява нових суббрендів, чутки про які ходять уже давно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co